SECURITY GROUP BRNO - soukromá hlídací a bezpečnostní agentura

O společnosti

Úvodní stránka » O společnosti

Bezpečnostní a detektivní agentura SECURITY GROUP - S.G., spol. s r.o., IČO: 63490315, DIČ: CZ63490315, zapsána v obchodním rejstříku u KS v Brně, v oddíle C,vložce 21731, začala svoji činnost v roce 1990 postupem času z živnostenské osoby se transformovala ve společnost s ručením omezeným ( v roce 1995 ). Od začátku podnikání má sídlo v Brně. Naše firma je členem asociace bezpečnostních služeb v městě Brně a členem Komory podniků Komerční Bezpečnosti a Hospodářské komory České republiky.

SG - group O společnostiDlouholetá působnost naší firmy po celé české republice prohlubuje naše poznatky a vývoj v oblasti bezpečnostních služeb, ke spokojenosti našich zákazníků.

Odpovědný přístup našich pracovníků vychází z kvalitního výběru a přezkoumání bezúhonnosti těchto pracovníků pro obor bezpečnostních služeb. Samozřejmostí při výběru mimo trestní bezúhonnost je čestné prohlášení o dodržování mlčenlivosti a zdravotní prohlídky. Kvalitní základna je tvořena za podpory vlastní výjezdové ( zásahové ) jednotky a využitím elektronického pultu cenrtální ochrany s dispečinkem 24 hodin denně.

Profesionální přístup vedoucích pracovníků společnosti Vám garantují kvalitní výkon dodávaných služeb, k jejich činnosti patří mimo jené i součinnost se správou areálu a vedoucími pracovníky klienta. Společnost má cca 250 zaměstnanců z nichž podstatná část je ve výkonu.

Naše společnost také poskytuje montáž a revize kamerových a zabezpečovacích systémů a homologací pro všechny rizikové stupně ochrany s konečným servisem přes PC.

V neposlední řadě zabezpečujeme celý rozsah detektivních činností včetně obchodních a hotelových detektivů.
Agentura SECURITY GROUP - SG spol. s r.o. velmi úzce spolupracuje s dceřinou společností SERVIS GROUP spol. s r.o. založenou v roce 1991. Obě agentury mají společné sídlo v Brně na ulici Jeronýmova 15, Brno, číslo provozovny: 1003799965.

 

Mohlo by Vás zajímat